O společnosti

B.Trade obalové materiály s.r.o. je silnou a stabilní českou společností, působící na trhu od roku 2001. Svým klientům poskytujeme služby v oblasti velkoobchodu a maloobchodu obalovým materiálem. Našimi odběrateli jsou zejména společnosti z oblasti potravinářského průmyslu a pohostinství, vyjímkou však nejsou ani strojírenské firmy či zdravotnická zařízení.

Od počátku se profilujeme jako společnost vstřícná ke svému okolí, stále zkvalitňujeme naše služby a snažíme se o co největší spokojenost zákazníků.

Vzhledem k neustále zvyšujícím se nárokům našich obchodních partnerů, jsme v průběhu několika let rozšířili poskytovaný sortiment zboží o hygienický a kancelářský program a výrobu pizza krabic.

Našich služeb využívá přes 1.500 zákazníků, kteří si mohou vybrat z více než 4.000 položek sortimentu. Chcete-li se přesvědčit o našich kvalitách, neváhejte nás kontaktovat. Profesionální tým zaměstnanců s dlouholetou praxí je Vám kdykoliv k dispozici. Požadavky našich klientů řešíme vždy individuálně s ohledem na osobní preference. Pro Vaše podnikání vybereme vždy to nejvhodnější řešení.

Váš Tým

B.Trade obalové materiály s.r.o.